امروز یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین مطالب
shahid-sameni15

شهید گمنام و شهید غلامحسین دیمی

بیانیه مجموعه فرهنگی میثم تمار دزفول بمناسبت تشییع شهداء
تاریخ خبر: سه شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۶

مجموعه فرهنگی میثم تمار (ع) دزفول طی بیانیه ای ضمن تبریک و تسلیت به خانواده محترم و معزز  شهید دیمی ؛ از اقشار مختلف مردم دعوت کرد تا با حضور حماسی در مراسم وداع ، تشییع ، تدفین و ترحیم پیکر شهید والامقام غلامحسین دیمی و شهید گمنام که پس از ۳۵ سال دوری به دیارشان برگشتند ، یک بار دیگر با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید بیعت کنند.

 

بسم رب الشهدا و الصدقین

به مناسبت ایام سوگ و اندوه شهادت رئیس مذهب تشیّع  حضرت امام جعفر صادق (ع) شهر دزفول میزبان دو دردانه آسمانی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس است و فضای شهر را معطّر به شمیم خود خواهند کرد.

شهداء  دیروز احساس تکلیف کردند؛ آنان در آن برهه از زمان جان برکف به میدان رفتند تا ریشه ظلم و بیداد را در پیروی از خط سرخ حسینی بخشکانند و از میان آنان، شهدای گمنام سال ها در گمنامی با خدای خود خالصانه صفا کردند.
شهداء حامل پیامی برای تمام مردم اند ، آنان آمده اند تا بگویند ای مردم حواستان جمع باشد ما در زمان خودمان به نیابت از شما برای حفاظت از دین خدا، ولایت و انقلاب به میدان رفتیم از جان گذشتیم، نکند امروز شما که داعیه پیروی از شهدا را دارید، لحظه ای در این زمینه غفلت کنید!

استقبال از پیکر این دو شهید تازه تفحص شده که یکی از آنان فرزند این دیار میباشد ، توفیق عظیم الهی است که مردم شهید پرور و ولایتمدار دزفول این روزها قدردان این نعمت خواهد بود.

به همین مناسبت از مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهر دارالمؤمنین، دزفول قهرمان دعوت می شود با حضور با شکوه خود در مراسم وداع و تشییع این راست قامتان که پایان هفته جاری همزمان با سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع)  از آستان سبزقبا (ع)  تا گلزار شهید آباد برگزار می شود بار دیگر با روح مطهر شهیدان والامقام تجدید میثاق نمایند.
روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد. انشاءالله

والسلام علی من اتبع الهدی

مجموعه فرهنگی میثم تمار (ع) شهرستان دزفول
جنـاح فرهنگــی مؤمـــن و انقلابـــی
تیرماه۹۶

http://ⓣelegram.me/m_mt_dez

shahid-sameni15

بدون نظر

ارسال دیدگاه