امروز یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین مطالب
توزیع ۳۰هزار نسخه‌ای بیانات رهبر انقلاب در باب تشکیلات
تاریخ خبر: پنج شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۵

چاپ دهم کتاب «کار باید تشکیلاتی باشد» به قلم محمود زارعی شامل بیانات رهبر معظم انقلاب با محوریت کار تشکیلاتی از سوی انتشارات موسسه شهید حاج احمد کاظمی روانه بازار کتاب شد.

کتاب «کار باید تشکیلاتی باشد» حاوی مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در باره تشکل و کار تشکیلاتی است که که گره‌گشای فعالیت‌های تشکیلاتی و فرهنگی  است.

این کتاب با توجه به نیاز فعالان فرهنگی تدوین و تهیه شده و برگرفته از فرامین معظم‌له است، از عناوین این کتاب می‌توان به، ضرورت کار تشکیلاتی، آثار و برکات کار تشکیلاتی، شاخص‌ها و بایدهای تشکیلات موفق انقلابی، آفت شناسی کار تشکیلاتی، وظایف مدیر تشکیلات، وظایف اعضاء تشکیلات، نمونه‌های موفق تشکیلات انقلابی، جبهه فرهنگی انقلاب سازماندهی می‌خواهد و … اشاره کرد که کاملا بصورت کاربردی، دسته‌بندی و پردازش شده است.

کتاب با این بخش شروع می‌شود: «هیچ کاری بدون تشکیلات پیش نمی‌رود». عبارتی که جمله کامل آن پشت کتاب آمده است: «هیچ کاری در دنیا بدون تشکیلات پیش نمی‌رود، انقلاب اسلامی ایران هم بدون تشکیلات پیش نرفت و پیروز نشد

فصول این کتاب به موضوعات مهمی اعم از «آثار و برکات کار تشکیلاتی»، «شاخص‌ها و بایدهای تشکیلات موفق انقلابی»، «آفت شناسی کار تشکیلاتی»، «مدیر باید جوهری از رهبری داشته باشد»، «وظایف اعضای تشکیلات»، «نمونه‌های موفق» و «جبهه فرهنگی انقلاب سازماندهی می‌خواهد» تقسیم بندی شده است.

چاپ دهم این کتاب در کمتر از دو سال رورانه بازار شده و در طول این مدت ۳۰هزار نسخه از آن توزیع شده است. کتاب «کار باید تشکیلاتی باشد» دارای ۱۴۶صفحه است که با قیمت ۷هزار تومان از سوی موسسه شهید کاظمی منتشر شده است.

بدون نظر

ارسال دیدگاه