امروز یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین مطالب
فیلم/ مراحل چاپ و نصب بزرگترین دیوارنگاره کشور در میدان ولیعصر(عج)‏
تاریخ خبر: دوشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۵

چندی پیش به مناسبت میلاد با سعادت امام زمان(عج)، بزرگترین دیوارنگاره کشور در میدان ولیعصر(عج) با تصویر سازی جذاب از «امام و امت در جامعه منتظر» به روزرسانی شد.

بزرگترین دیوارنگاره کشور در میدان ولیعصر(عج)، به مناسبت ولادت امام زمان(عج) با مضمون وحدت ملی و ناب‌ترین منتظران ظهور، تصویری از امام و امت را دوش به دوش هم، در کنار هم، امیدوار و منتظر نشان می‌دهد.

این بنر خلاقانه با عنوان «مردم این سرزمین همه منتظر یک نفرند» به همت خانه طراحان انقلاب اسلامی و سازمان رسانه‌ای اوج طراحی و تولید شده است.

در این طرح، تصویری از رهبر معظم انقلاب اسلامی و افراد و اقشار دیگر جامعه از جمله نانوا، پزشک، نقاش، معام، جهادگر، خلبان، آتش‌نشان، بنا و … دیده می‌شد که امیدوارانه منتظر حضرت صاحب هستند.

پیش از این نیز نصب بنری با موضوع سبک زندگی با موضوع نمایش شادی و نشاط اقشار مختلف مردم ایران به همراه تصویر حرم مطهر امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س( در میدان ولیعصر(عج) تهران توجهات زیادی را به خود جلب کرده بود.

کلیپ زیر مراحل چاپ و نصب بزرگترین دیوارنگاره کشور در میدان ولیعصر(عج) توسط خانه طراحان انقلاب اسلامى را به تصویر می‌کشد:

بدون نظر

ارسال دیدگاه