امروز یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین مطالب
ghofli3

علی صالحی زاده

هفتمین مدافع حرم دزفول می آید؟!
تاریخ خبر: چهارشنبه, ۲۵ بهمن , ۱۳۹۶

دزفول مفتخر است که در ۸ سال دفاع مقدس ۲۶۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرد! و باز دزفول مفتخر است که در دهه چهارم انقلاب، در دفاع از حریم انقلاب اسلامی و بویژه دفاع از حرم آل الله تا کنون ۶ دلاور خود را تقدیم کرد!

اکنون قرار است به استقبال هفتمین دلاور خود در دفاع از حرم برود! اما استقبال و تجلیلی متفاوت!

♦️ هیودی، ابوالقاسمی، حاجیوند، زلقی، سعد، کایدخورده را با احترام و با شکوه استقبال و تا سرای ابدی و در کنار دیگر دلاوران این دیار بدرقه کردند!

✔️اما برای هفتمین دلاور و فرمانده مدافعان حرم، داستان فرق دارد!

همه دعا کردیم و آرزو داشتیم که برگردد او از دلاوران باصفای بسیجی و سپاهی بود که در ۸ سال دفاع مقدس خوش درخشیده بود! پرواز او برایمان سخت بود اما انگار او نظرکرده بود و دعایش خریدار داشت!

✔️ تجلیل از هفتمین دلاور مدافع حرم متفاوت است چرا که از او، نشانی جز یادی نیک  و افسوسی از دوریش، چیزی نمانده است! ۲ سال انتظار که شاید خبری بیاید اما تقدیر، شهادت را برایش رقم زده بود و مدال”جاویدالاثر” زیبنده  سرداری چون او بود!

✔️ هفتمین مدافع حرم دزفول، نه تابوتی دارد و نه تشییعی! این ایام دومین سالی است که او آسمانی شده است و پیکرش توسط شقی ترین افراد عصر حاضر در بلاد شام ناپدید شد!

هفتمین دلاور حرم دزفول از فرماندهان فاتح دو شهر شیعه نشین نبل و الزهرا است!

جاویدالاثر حاج حسین سعادت خواه(قفلی) هفتمین دلاور شهید مدافع حرم دیارمان است!

✔️پس از ۲ سال سکوت، برای اولین بار، قرار است تا در مراسمی در اسفندماه در سالروز عملیاتهای خیبر و بدر از حماسه و دلاوریهای او تجلیل گردد!

۲ سال سکوت به این امید که شاید از او خبری بشود اما نشد!

✔️در ایام شهادت اولین شهید راه ولایت و بانوی بی مزار، یاد همه سربازان ولایت و شهدای بی مزار و گمنام بالاخص #حاج_حسین_قفلی را گرامی بداریم!

♦️خدا کند حاج حسین و حاج حسین ها از ما یادی کنند و در این وانفسای دنیای پراز نیرنگ و نفاق و دو رویی ما را تنها نگذارند و در پیچ های خطرناک دنیا دستمان را بگیرند!

بدون نظر

ارسال دیدگاه