امروز یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین مطالب
914247805
هفتمین همایش هیئت‌های محوری و برگزیده کل کشور – هیئت های تراز انقلاب اسلامی
تاریخ خبر: پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۵

هفتمین همایش هیئت‌های محوری و برگزیده کشور هفت و هشت بهمن‌ماه با سخنرانی آیت‌الله اراکی در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

به گزارش سلام دزفول بنقل از تسنیم، هفتمین همایش هیئت‌های محوری و برگزیده کشور هفتم و هشتم بهمن‌ماه با سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه و جمعی از شخصیت‌های برجسته کشوری در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

در این همایش که با حضور ۶۰۰ نفر از مدیران هیئت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار می‌شود، اساتیدی چون آیت‌الله اراکی، حجت‌الاسلام آقاتهرانی، حجت‌الاسلام رفیعی، حجت‌الاسلام زیبایی‌نژاد، حسین یکتا، علی انسانی، عباس حیدرزاده، باقری کنی و سید احمد عبودتیان سخنرانی می‌کنند.

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی، برگزاری هیئت، تقدیر از حاج‌ اصغر گنج‌خانلو (زنجانی)، اکران اختصاصی فیلم یتیم‌خانه ایران، تقدیر از برگزیدگان دومین کنگره شعر وحدت اسلامی و فراخوان نشان هیئت، قرائت بیانیه فاطمیه و برگزاری نمایشگاه تخصصی هیئت بخشی از برنامه‌های  جانبی این همایش دوروزه است.

جامعه ایمانی مشعر تاکنون ۶ دوره از همایش هیئت‌های محوری و برگزیده کشور را با هدف هم‌افزایی و هماهنگی میان هیئت‌های مذهبی برگزار کرده است.

این همایش صبح امروز در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم آغاز به کار کرد.

۱ نظر

ارسال دیدگاه